Apie Karjeros centrą


2009-02-24

Vilniaus kolegijos Karjeros centras įsikūręs Dizaino ir technologijų fakultete, Pamėnkalnio g. 15/6. Karjeros centro paskirtis – padėti studentams planuoti savo karjerą atsižvelgiant į darbo rinkos pokyčius, informuoti ir konsultuoti karjeros klausimais, suteikti kuo daugiau naudingų žinių apie tai, kaip sėkmingai integruotis į darbo rinką, tapti aktyviu darbo rinkos dalyviu.


DARBDAVIAMS
Ypač svarbu plėtoti Kolegijos ir socialinių partnerių bendradarbiavimą, skleisti įvairių bendrovių, organizacijų, įmonių pageidaujamą informaciją apie laisvas darbo ir praktikos vietas. Kviečiame darbdavius registruotis bei pateikti darbo ir praktikos sklebimus. Ieškote patikimo darbuotojo, naujo komandos nario? Kreipkitės į Vilniaus kolegijos Karjeros centrą.

STUDENTAMS
Studentams teikiamos individualios konsultacijos (konsultuojama ir el. paštu), organizuojami seminarai įvairiomis temomis - darbo pieškos būdai, įsidarbinti reikalingų dokumentų (Gyvenimo aprašymas, Motyvacinis laiškas) rengimas, kaip prisistatyti darbdaviui (pokalbis dėl darbo), dažniausios kandidatų klaidos ieškant darbo ir kt. Registruotis galima el. paštu – karjeroscentras(eta)viko.lt.
Karjeros centro paslaugos skirtos visų fakultetų studentams. Esate visada laukiami.

  • Darbdavių: 395
  • Iš viso skelbimų: 2
  • Darbo skelbimų: 0
  • Praktikos skelbimų: 2


  • Darbovieta.lt - Specializuotas darbo skelbimų portalas darbovieta.lt startavo 2014 m. balandžio mėnesį.