Ekonomikos fakulteto renginys „Karjeros diena 2009“


2009-02-26

Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultetas 2009 m. vasario 18 d. surengė KARJEROS DIENĄ 2009. Įžanginį žodį tarė Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė. Apie Lietuvos darbo rinkos situaciją papasakojo Jaunimo darbo centro vadovė Jolanta Skirmantienė. Nuotaiką pagyvino šio centro sukurtas humoristinis filmukas apie dažniausias klaidas, daromas ieškant darbo. „PZU Lietuva" personalo valdymo vyr. vadybininkė Rasa Rakštelienė atstovavo savo draudimo bendrovei, supažindino su darbo ir praktikos galimybėmis. Ypač gyvai vyko studentų diskusijos su darbdavių atstovais, daugelis skubėjo užpildyti anketas praktikai atlikti.

Karjeros diena, mugė ar kitas susitikimas su darbdavių atstovais yra vienas iš darbo paieškos būdų. Darbo rinkos pokyčiai verčia atidžiai pažvelgti į darbo pasiūlymus, atsakingiau vertinti darbdavių siūlomą praktiką.

Keletas patarimų, kad Karjeros diena būtų naudinga:
1. Pasidomėti renginyje dalyvausiančiomis organizacijomis.
2. Atsirinkti tas, kurios labiausiai domina ir kurių veikla daugiausiai susijusi su studijų programa.
3. Į renginį atsinešti Gyvenimo aprašymą (kelias kopijas). JIs turi būti tinkamai parengtas, be klaidų. Gyvenimo aprašyme (CV) geriau negu anketoje galima išdėstyti savo sugebėjimus, nurodyti praktinius įgūdžius, patraukliai akcentuoti asmenines savybes.
4. Pabendrauti su įmonių atstovais, paklausinėti apie įmonės veiklą, galimybę atlikti praktiką, karjeros perspektyvą, paprašyti atstovo kontaktinių duomenų. Nepamiršti palikti savo CV.
5. Praėjus kelioms dienoms po renginio elektroniu laišku padėkoti atstovui už pokalbį ir dar kartą nusiųsti savo CV.

Jei šį kartą nepavyko, ne bėda. Svarbiausia aktyviai ieškoti naujų galimybių.

  • Darbdavių: 393
  • Iš viso skelbimų: 4
  • Darbo skelbimų: 0
  • Praktikos skelbimų: 4


  • Darbovieta.lt - Specializuotas darbo skelbimų portalas darbovieta.lt startavo 2014 m. balandžio mėnesį.