Kolegijos absolventus kviečia tęsti studijas Kazimiero Simonavičiaus universitetas


2018-04-20


Kviečiame stoti į inovatyvias pasaulyje pripažintas magistro studijų programas

Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) pradedamas vykdyti priėmimas į tris magistro studijų programas: Integruotos kūrybos komunikacijos, Organizacinės inovacijos ir vadybos bei Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas. Šios programos paruoštos atsižvelgiant į lyderiaujančias tendencijas pasaulyje, dirbant su tarptautiniais ekspertais.

„Šios programos yra mūsų Universiteto magistrantūros studijų flagmanai. Programas paruošėme iš esmės taip, kad atitiktų pasaulinio lygio reikalavimus, ir studentams būtų dėstoma būtent tai ir taip, kad šiuolaikinės pažangios organizacijos matydamos mūsų paruoštų vadybos ir komunikacijos absolventų kuriamą vertę, bet ir pačios skatintų savo darbuotojus įgyti šiuolaikiškas žinias, išmokslinant savo specialistus. Pačių programų unikalumas slypi naujausių dalykų sintezėje, kuri sujungia naujausius metodus, pradedant antrepereneriškais, sociotechnolginiais ir baigiant big data ir vizualiųjų technologinių aspektų bei kontekstų taikymu. Į šias studijų programas, kaip ir į visas mūsų universitete, kviečiamės vis daugiau tarptautinių dėstytojų, kas dėl skirtingos pažangiosios praktikos bei dėstymo įvairovės, žymiai prisideda parengiant plačiai mąstančias asmenybes ir kvalifikuotus specialistus,” – teigia Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis.

Programos siekia paruošti kūrybiškai mąstančius, inovatyviai žvelgiančius į procesų valdymą ir veiklos strategijas specialistus. Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo programa yra pirmoji edukacinė ateities studijų programa Lietuvoje, kuri pasižymi ugdomų kompetencijų tarpdiscipliniškumu, kompleksiškumu ir universalumu. Tai atveria galimybes geresnei integracijai į besikeičiančią darbo rinką – įžvalgų metodologija leidžia tiksliai apibrėžti jos pritaikomumą skirtingose srityse ir lygiuose, taikant šiuos gebėjimus socialinės, ekonominės, politinės, kultūrinės ir technologinės veiklos strateginiame modeliavime taip pat, kaip ir kuriant ateitį žinių visuomenėje. Integruotos kūrybos komunikacijos programa suteikia žinių kaip kuriant inovacijas, naudojantis naujosiomis medijomis, skaitmeninėmis technologijomis, vadovaujantis dizaininiu mąstymu yra įgyvendinamos novatoriškas kūrybines idėjas tiek viešame, tiek privačiame sektoriuose. Organizacinių inovacijų ir vadybos studijose ruošiami naują požiūrį turintys organizacijų vadovai, gebantys kurti naujus ir taikyti jau esamus šiuolaikinės vadybos principus, diegiančius inovacijas, kuriančius pridėtinę vertę ne tik organizacijai, bet ir visuomenei. Programos sudarytos pagal modulinę studijų koncepciją, kuri leidžia optimizuoti studijų kalendorių trumpiau ir intensyviau išdėstant konkrečius modulius. Paskaitas skaitys pripažinti savo sričių profesionalai vietinėje rinkoje ir tarptautiniu mastu.

Neįtikėtinai paprasta stojimo tvarka

Šiemet KSU siūlo stojantiesiems maksimaliai supaprastintą stojamųjų tvarką. Užpildęs formą, stojantysis per kelias darbo dienas gauna informaciją apie jo stojimo balą ir, atitikus keliamam minimalaus balo įvertinimui, paskiriama motyvacinio pokalbio data ir laikas. Motyvacinio pokalbio metu stojantysis turi galimybę pristatyti savo patirtį ir žinias, įgytas ne mokyklos suole ir neatsispindinčias brandos atestate, taip pat gali geriau pažinti Universitetą, studijų programą, kurią nori studijuoti, taip pat aptariamas praktikos poreikis bei kiti rūpimi klausimai. Įvertinus mokymosi pasiekimus bei prisistatymą motyvaciniame pokalbyje per kelias darbo dienas KSU informuoja stojantįjį apie rezultatus.

Mokesčiui už studijas galimos nuolaidos

Kazimiero Simonavičiaus universitetas suteikia lanksčią mokesčio už mokslą nuolaidų sistemą. Net 80% nuolaida studijų kainai semestrui taikoma turintiems Cum Laude diplomą, kolegijų bei kitų universitetų absolventams taikoma 30% bei Kazimiero Simonavičiaus universiteto absolventams taikoma 45% nuolaida studijų kainai semestrui.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), įkurtas 2003, yra akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis – verslą ir vadybą, teisę, komunikaciją, taip pat fizinius mokslus informacinių technologijų srityje. Universitetas siūlo 8 bakalauro, 4 magistro ir 1 vientisųjų studijų programą bei įvairius praktinius mokymus. Plačiau apie universitetą bei studijų programas: www.ksu.lt.

 

Kilus klausimams ar neaiškumams, prašome kreiptis el. paštu priemimas@ksu.lt arba telefonu +370 655 62117.

  • Darbdavių: 393
  • Iš viso skelbimų: 4
  • Darbo skelbimų: 0
  • Praktikos skelbimų: 4


  • Darbovieta.lt - Specializuotas darbo skelbimų portalas darbovieta.lt startavo 2014 m. balandžio mėnesį.