SEB bankas studentams siūlo vasaros praktiką


2018-04-26

Šiais metais SEB bankas Lietuvoje siūlo visiškai naujos koncepcijos vasaros praktikos studentams programą „Jaunimo laboratorija". Dalyvauti joje kviečiami jaunuoliai, kurie ne tik nori įgyti darbo banke patirties, bet ir dalyvauti diegiant jaunimui svarbias finansines paslaugas ir sprendžiant finansų verslo iššūkius.

    „Jauni žmonės, ko gero, yra reikliausi bankų klientai, kurie skatina nesustoti ir toliau tobulinti paslaugas ir diegti inovatyvius sprendimus. Įgyvendindami šią programą norime pasiūlyti jauniems žmonėms sukurti banko, kurį jie norėtų matyti, viziją. Praktikos metu jaunuolius kartą per savaitę kviesime į specialiai jiems skirtus renginius, laboratorijas, kur kursime ir testuosime paslaugas jaunimui ir spręsime iššūkius įvairiose banko srityse. Pavykusius sprendimų prototipus jaunuoliai pristatys banko kolegoms ir tobulins toliau. Dalyvauti programoje kviečiame jaunuolius, kurie turi idėjų, kaip turėtų veikti naujosios kartos bankas ir koks turėtų būti šiuolaikinis darbdavys", – programos „Jaunimo laboratorija" koncepciją pristato SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras, kuris taip pat ketina būti vieno iš praktikantų vadovu.
       Be tiesioginių savo pareigų, praktikantai dalį laiko taip pat skirs susitikimams su įdomiais žmonėmis – klausysis jų įkvepiančių karjeros ar verslo istorijų, mokysis kūrybinio mąstymo, galės pasikonsultuoti dėl karjeros.
Dalyvauti dviejų mėnesių (liepos–rugpjūčio) trukmės praktikoje bus atrinkta 30 studentų. Vasaros praktiką studentai atliks įvairiuose SEB banko padaliniuose.
Į programą kviečiami registruotis įvairių specialybių – informacinių technologijų, finansų, kūrybinių industrijų, personalo vadybos ir kt. – studentai iš visos Lietuvos. Jaunuoliams, kuriems geriausiai seksis praktikos metu, bus pasiūlyta prisijungti prie SEB darbuotojų Lietuvoje komandos.

Daugiau informacijos apie projektą, taip pat studentų registracijos anketa skelbiama SEB interneto svetainėje https://www.seb.lt/jaunimo-laboratorija.

 

  • Darbdavių: 395
  • Iš viso skelbimų: 2
  • Darbo skelbimų: 0
  • Praktikos skelbimų: 2


  • Darbovieta.lt - Specializuotas darbo skelbimų portalas darbovieta.lt startavo 2014 m. balandžio mėnesį.