BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJA (-AS)

Apie praktikos poziciją
Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų sparčiai augančios komandos, kurioje Jūsų lauks darbas vienoje didžiausių ir moderniausių laboratorijų Baltijos šalyse bei kolegos, kurie kiekvieną dieną prisideda prie žmonių sveikatos gerinimo! Mes ir mūsų komanda nuolat tobulėjame, diegiame naujausias medicinos technologijas ir pažangius tyrimų metodus, rūpinamės personalo kompetencijos tobulinimu ir draugiška aplinka. Dėl didelės įmonės plėtros nuolat augame, kartu auga ir mūsų komandos.

Sritys, su kuriomis susipažinsite:
-atliekamos slaugos procedūros;
-procedūroms reikalingų duomenų suvedimas ir dokumentų pildymas;
-įmonės teikiamų paslaugų pristatymas pacientams;

Mes tikimės, kad Jūs:
-norite prisidėti prie žmonių sveikatos gerinimo;
-gebate maloniai bendrauti su pacientais;
-norite įgyti patirties, kuri reikalinga dirbant bendrosios praktikos slaugytoju (-a).

Mes Jums siūlome:
-patirtį dirbant vienoje didžiausių laboratorijų Baltijos šalyse;
-galimybę mokytis ir tobulėti;

 

Kreiptis: vyresnioji bendrosios praktikos, bendruomenės slaugytoja Olga Antochina

olga.antochina@anteja.lt +370 673 91 909